Pirties grindys Panevėžyje

Pirties grindys Panevėžyje

Pagrindinės priežastys kodėl buvo naudojama polyurejos danga: Pirties grindys ir pamatai buvo betonuojami atskirai, tarp jų buvo tarpas kur butų galimybė vandeniui subėgti. Taip pat betonas įgeria drėgmę. Apsaugant betoną buvo išpurkšta polyurea ir už sandarinti visi tarpai kur galėtu prasiskverbti vanduo. Taip pat apsaugotas betoninis pagrindas nuo vandens įmirkimo. 

Privalumai:


1.  Atsparumas susidėvėjimui. Ji pasižymi ypač dideliu atsparumu nudilimui, įbrėžimams, susidėvėjimui. Dėl šių savybių pailgėja paviršių tarnavimo laikas, sumažėja jų priežiūros ir pakeitimo išlaidos. Panaudojimas: laivų, valčių, automobilių padengimui,  pramoniniu grindų danga.
2.  Aukštas atsparumas smūgiams. Polyurea danga išlieka elastinga ir atspari lūžiams ir įtrūkimams, todėl ji ideali dengti paviršiams, kurie yra veikiami smūgių. Ji išlaiko savo lankstumą ir tamprumą nepaisant dangos storio.
4.  Lankstumas esant žemai temperatūrai. Išlieka lanksti prie -40°C. Taip pat ji atspari terminiams smūgiams – neskilinėja ir išlaiko pradinį sukibimą su dengiamu paviršiumi.
5.  Nekeičia savybių iki +120°C. Polyurea danga yra tinkama pastoviam naudojimui  prie +90°C , taip pat išlieka stabili iki +120°C aplinkoje ,kai naudojama neilgą laiko tarpą.
6.  Nepralaidi vandeniui. Ji  visiškai nepraleidžia ir nesugeria vandens. Todėl tinka šulinių, baseinų, rezervuarų hidroizoliaciniai
7.  Elektrinės savybės. Polyurea yra puiki izoliacinė medžiaga. Jis gali būti naudojamas visur, kur svarbi elektros izoliacija.
8.  Danga ant daugelio plastiko tipų metalo, medžio ir betono. Polyurea dangą galime naudoti ant labai įvairių paviršių. Dangos stiprumas ant medžio, metalo ar plastiko dažnai yra netgi stipresnė už dengiamą paviršių ir yra keletą kartų stipresnė nei guminė danga ant tokių pačių paviršių.
9.  Polyurea danga idealiai tinka paviršiams , kuriuos dengiant siekiama sumažinti vibracijos ir

Produkto aprašymas: Universalios akys, skirtos apsaugoti paukščių fermas nuo laukinių paukšč..
0.63€
Be mokesčių: 0.52€
Papildoma informacija:6 stulpeliai 13,5 cm pločio pagrindu6-pakopinis pašarų suvartojimo reguliavima..
8.76€
Be mokesčių: 7.24€