Grindų, sienų, stogų dangos

Grindų, sienų, stogų dangos

Kas yra PolyureaGrynoji poliuretaninė danga / elastomeras yra gaunama iš izocianato komponento ir dervos mišinio komponento reakcijos produkto, tokio kaip polimerinės dervos, kurių sudėtyje yra amino. Izocianatas gali būti aromatinis arba alifatinis. Tai gali būti monomeras, polimeras arba bet kokia izocianatų, polimero arba prepolimero reakcija. Prepolimeras arba kvazi-prepolimeras gali būti pagamintas iš polimerinių dervų, turinčių aminą, arba su hidroksilu užbaigto polimero dervos.

Polyurea panaudojimas

Polyurea yra puiki technologija, kurią naudoja tik jūsų vaizduotė. Kaip ir bet kokioje dengimo sistemoje, reikalingas tinkamas paviršiaus paruošimas, tinkama taikymo įranga ir tinkamų pradmenų naudojimas.

Polyurea purškiamos dangos privalumai:

1. Atsparumas susidėvėjimui. Ji pasižymi ypač dideliu atsparumu nudilimui, įbrėžimams, susidėvėjimui. Dėl šių savybių pailgėja paviršių tarnavimo laikas, sumažėja jų priežiūros ir pakeitimo išlaidos. Panaudojimas: laivų, valčių, automobilių padengimui, pramoniniu grindų danga.
2. Aukštas atsparumas smūgiams. Polyurea danga išlieka elastinga ir atspari lūžiams ir įtrūkimams, todėl ji ideali dengti paviršiams, kurie yra veikiami smūgių. Ji išlaiko savo lankstumą ir tamprumą nepaisant dangos storio.
4. Lankstumas esant žemai temperatūrai. Išlieka lanksti prie -40°C. Taip pat ji atspari terminiams smūgiams – neskilinėja ir išlaiko pradinį sukibimą su dengiamu paviršiumi.
5. Nekeičia savybių iki +120°C. Polyurea danga yra tinkama pastoviam naudojimui prie +90°C , taip pat išlieka stabili iki +120°C aplinkoje ,kai naudojama neilgą laiko tarpą. Ši savybė priklauso nuo supančios aplinkos cheminės sudėties ir paviršiaus, ant kurio naudojama danga. Prieš naudojant dangą, patartina atlikti bandymą su nedideliu pavyzdžiu.
6. Nepralaidi vandeniui. Ji visiškai nepraleidžia ir nesugeria vandens. Todėl tinka šulinių, baseinų, rezervuarų hidroizoliacijai
7. Elektrinės sąvybės. Polyurea yra puiki izoliacinė medžiaga. Jis gali būti naudojamas visur, kur svarbi elektros izoliacija.
8. Danga ant daugelio plastiko tipų metalo, medžio ir betono. Polyurea dangą galime naudoti ant labai ivairių paviršių. Dangos stiprumas ant medžio, metalo ar plastiko dažnai yra netgi stipresnė už dengiamą paviršių ir yra keletą kartų stipresnė nei guminė danga ant tokių pačių paviršių.
9. Polyurea danga idealiai tinka paviršiams , kuriuos dengiant siekiama sumažinti vibracijos ir „skambėjimo“ efektą. Ji, priklausomai nuo storio, smarkiai sumažina triukšmą ir vibraciją

 


Produkto aprašymas: Universalios akys, skirtos apsaugoti paukščių fermas nuo laukinių paukšč..
0.63€
Be mokesčių: 0.52€
..
1.19€
Be mokesčių: 0.98€