Cirkuliacinis MultiFan fi PV600

Cirkuliacinis MultiFan fi PV600

Produkto aprašymas:

MULTIFAN cirkuliacinis ventiliatorius gyvulių pastatuose maišo orą per šiltąjį arba šaltąjį laikotarpių.

Vasarą ventiliatorius maišo šiltą orą su fermoje esančiu oru ir sukelia švelniu vėsu orą fermoje. Suformuoja greitesnį karšto oro garavimą. Žiemą ji veikia kaip pagalba šildymo sistemoms, kai maišo šiltą orą su šaltu. Ventiliatorius šiltą orą stumia žemyn, todėl labai sumažina šilumos nuostolius ir šildymo išlaidas.


Horizontalus oro maišytuvas FI 140 cm, naudojamas po esamais gyvuliais, o tai labai svarbu intensyvios gamybos melžiamų karvių per vasaros mėnesius, nes per aukštos temperatūros (virš 25 ° C), gali gerokai sumažinti pieno kiekį. Natūralus gamyba paukščių ir kiaulių gali būti pirmas žingsnis link pusiau automatinės ventiliacijos. Ventiliatorius gali būti jungiamas prie bendros fermos klimato kontrolės sistemos. Taip pat fermose naudojant natūralia ventiliaciją tai nepamainomas pagalbininkas oro maišymui.

Energiją taupantis ventiliatorius MULTIFAN yra labai pigu eksploatuoti, nes jis naudoja minimalias energijos sąnaudas (90 W), pasiekti aukštą efektyvumą iki 21250 m3 / h. Kitas privalumas yra atsipirkimo laikas, nes tai įvyksta gana greitai, ypač atkreipiant dėmesį į žymiai pagerintas gyvulių produktyvumas, tolygiai paskirstyta šiluma ir sumažinta inventoriaus susidėvėjimas dėl drėgmės. Siūlomas maišytuvas taip pat sumažina kondensatą ant lubų ir dirbdamas džiovina grindis, sienas. Inventorių.

Specifikacija ventiliatorius MULTIFAN: Parametrai:

    Modelis: PV600
    Aukštos ENERGIJOS SĄNAUDOS (W): 90
    Našumas [M3 / h]: 21250
    Maitinimo šaltinis (V): - 230
    Triukšmo lygis (dB) -42
    Maksimalus apsisukimų per minutę - 275
    Rankenėlės ilgis pakaba: galimą korekciją maksimaliu diapazone. 50 cm / min. 15.24 cm

 

Oro maišytuvas MULTIFAN FI 140 cm, gali būti naudojamas ne tik gyvulininkystės, paukštininkystės fermose, bet ir žmonėms, pvz., Sandėliai, gamybos salėse ir viešose erdvėse.
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiuros: 1474
  • Prekės kodas: A23
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 258.94€
  • Be mokesčių: 214.00€
Produkto aprašymas: Universalios akys, skirtos apsaugoti paukščių fermas nuo laukinių paukšč..
0.63€
Be mokesčių: 0.52€