FAG20 6A klimato kontrolės įrenginys su kintama greičio kontrole

FAG20 6A klimato kontrolės įrenginys su kintama greičio kontrole

Produkto aprašymas:

FAG20 valdymo bloką yra paprasta naudoti klimato kontrolėje, skirtas tvartų, fermų vėdinimui. Pateiktas klimato kontrolės valdiklis gali valdyti ventiliatorių ar šildytuvą, nuo 0 iki 100%. Didžiausia apkrovos srovė yra 6A.

FAG20 ventiliacijos sistemos valdiklis veikia su ventiliatoriais arba asinchroniniais varikliais. Atsižvelgiant į ventiliacijos valdiklio naudojimo paskirtį, nustačius reikiamos temperatūros tašką, po kirtimo, valdiklis palaipsniui pats padidina arba sumažina ventiliatoriaus greitį pagal nustatytus poreikius. Toks valdymas žymiai sumažina energijos suvartojimo išlaidas ir prailgina ventiliatoriaus variklių darbą.

Didelis pranašumas, be abejonės, yra lengvai valdomas valdiklis. Valdiklio komplekte yra 4 skalės: nustatoma temperatūra, mažiausias ir didžiausias greitis ir reguliavimo diapazonas. Visos skalės yra rodomos LCD ekrane. Toks sprendimas leidžia ventiliatorius lengvai valdyti. Komplekte temperatūros daviklis, kuris užtikrina reguliatoriaus tikslumą iki ± 0,2 ° C. Valdiklis gali veikti nuo -20 iki + 80 ° C

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiuros: 532
  • Prekės kodas: A81
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 227.48€
  • Be mokesčių: 188.00€
Produkto aprašymas: Universalios akys, skirtos apsaugoti paukščių fermas nuo laukinių paukšč..
0.63€
Be mokesčių: 0.52€
Papildoma informacija:6 stulpeliai 13,5 cm pločio pagrindu6-pakopinis pašarų suvartojimo reguliavima..
8.76€
Be mokesčių: 7.24€