Apie mus

Apie mus
Žemės ūkyje pradėjome dirbti 2000 m. Siekdami greito aptarnavimo ir naujausių technologijų sukūrėmeaptarnavimo centrą www.agroprekės.lt(eu) internetinėje erdvėje.
Suformuota kompleksinė aptarnavimo sistemaužtikrinanti dėmesį klientui ir konstruktyvų kontaktą su vartotoju. Mes galimepasiūlyti ne tik konkretų produktą, bet ir suteikti profesionaliaskonsultacijas. Visada esame pasiruošę išklausyti ir suprasti kliento poreikius,pasiūlyti individualius sprendimus kiekvienam projektui.
Vizija ir siekiai

www.agroprekes.lt (eu) savo klientams siūlo daugiaugiausia vienojevietoje sukauptų specializuotu prekių žemės ūkiui, gyvulininkystei, sodui,daržui ir miškui.
Tai patogi vienoje vietoje sukauptasdidžiausias prekiu pasirinkimas. Jums nereikės peržiūrėti dešimtis reklamų, kadsurastumėte jus dominančią prekę.
Norint susipažinti su prekiųasortimentu, jas išsirinkti ir įdėti į pirkimo krepšelį, nereikia registruotis.Registracija reikalinga tik tvirtinant užsakymą.
Elektroninėje parduotuvėje pateikiamas ne tik prekių asortimentas, bet ir techninės, vizualinės jų charakteristikos, kainos, pristatymo sąlygos. Jei reikia daugiau informacijos apie konkrečią prekę, įmonės specialistai į visus klientams rūpimus klausimus atsako telefonu, elektroniniu paštu, skype.

Pirkdami prekes įmonės elektroninėje parduotuvėje, sutaupysite. Pirkdamas prekę, pirkėjas dalį bendrovės darbuotojų darbo atlieka pats – iš anksto žino, kokios prekės jam reikia, pats suformuoja užsakymą, todėl ir moka už prekes vadinamąją internetinę kainą. O ji yra daug žemesnė už mažmeninę. Internetine kaina dažniausiai naudojasi fiziniai asmenys,o įmonės, pasirašiusios sutartis, prekes perka didmeninėmis kainomis, kurios priklauso nuo perkamų kiekių ir yra žymiai žemesnės už mažmenines.

www.agroprekes.lt (eu)  Elektroninės prekybos vystymas leidžia tikėtis,kad bendrovė taps viena iš didžiausių prekybos centrų siūlančių didžiausia pasirinkimą žemės ūkio ir gyvulininkystės prekių ne tik Lietuvoje. Bendrovės plėtra nukreipta į žemės ūkį, siekiame aukščiausių tikslų. Mūsų tikslas siekiame pagerinti prekybos sistemą, užtikrinti einamiausių prekių greitą pristatymą. Užtikrinti aukščiausios rūšies prekių žemiausiomis kainomis.

Agro Prekės:
UAB "Agroprekės"
Įmonės kodas 304539464
PVM 100010947011
Buveinės adresas: Vytauto g.17
Krekenava, Panevėžio raj.
a/s LT977300010152104301
Bankas: swedbank
Tel.: 865558440
www.agroprekes.lt
Tel: +370 655 58440
Email: DariusSurvila@gmail.com